o mně

něco málo o mně :)

Jmenuji se Bára, no dobře Barbora,ale to je moc dlouhé a tvrdé a já to nemám moc ráda :). Narodila jsem v Brně, kde jsem prožila hezkou řádku let. Co si pamatuju tak jsem fotografii milovala odjakživa. A to nejen vytváření fotek, ale jsem schopna zahrabat se i na několik hodin do prohlížení starých fotek a vzpomínek... Když se někam jelo s partou, vždycky jsem měla foťáček a otravně cvakala všechny kamarády. Nebyla jsem ten typ co fotí kytičky, hmyz a krajinky, mně bavili lidé a baví mě dodnes.
V den svých 20 narozenin jsem  potkala Svého skvělého manžela...Po svatbě jsme se několikrát stěhovali až jsme konečně objevili ten Náš kousek půdy kde už snad zůstaneme :)...Dva roky po svatbě se nám narodila holčička Nina a s ní přišla má první zrcadlovka. Ten zvuk spouště jsem si zamilovala a snažila se zachytit co nejvíc z toho našeho štěstíčka. Po dvou letech se Naše rodinka opět rozrostla nejen o další holčičku Nelu, ale i další zrcadlovku Nikon s kterou fotím dodnes...Přes focení svých holčiček jsem se dostala k focení rodin kamarádek a pak jejich přátel a jejích známých, až se z milého koníčka stal velký kůň :). Sice je to časově náročné, ale jsem ráda, že můžu říct, že mě má práce opravdu baví a naplňuje...
Stále hodně lidí si myslí, že stiskem spouště je  hotovo, ale to je v podstatě teprve začátek... Je to jako by jste si u řezníka vybrali krásné libové maso, ale než si na něm budete moci pochutnat je třeba si ho dobře připravit a ukuchtit :)

Takže pokud máte chuť na moje fotky stačí se ozvat :)
Bára

Žádné komentáře:

Okomentovat